Sunucular ve Serverler

Firmaların en önemli varlık kalemlerinden biride şüphesiz kurumsal verileridir. Çalışanlarının bilgiye kesintisiz erişimi ve yeni verilerin
sisteme zamanında girilmesi aynı zamanda hızlı olarak işlenebilmesi önem arz etmektedir. Sistemin alt yapıya uygun tasarlanıp kurulmasına verimli kullanılmasına oluşan hataların en hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesine kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz.
kurumsal_server_1

İşletmenin yapısı araştırılarak en uygun model özelliklerde, işletmeyi maddi yönden zorlamayacak aynı zamanda sorunsuz şekilde çalışacak SERVER konfigürasyonlarını belirleyerek teminini sağlıyoruz.

kurumsal_server_2

Kurulan SERVER’ın işletme yapısına uygun bir şekilde yapılandırması bağlantı ayarları ve güvenlik ayarlarının yapılması sunmuş olduğumuz hizmete dahildir. Sistemin periyodik bakımı ve güvenlik güncelleştirmeleri bakım anlaşması dahilince belli aralıklarda yapılmaktadır.
kurumsal_server_3

Makropol Bilgisayar 1997 yılından günümüze tecrübesi ve bilgi birikimi ile bu konuda uzman olduğunu kanıtlamış ve bugüne kadar iş sürekliliğinin sağlanması için en hızlı müdahaleyi yaparak müşterilerinin sorunlarını çözmüş ve kazandığı haklı övgüyü referanslarıyla da kanıtlamıştır.