SQL Veri Kurtarma

Bozulan her şeyi yenisini ile değiştirebilirsiniz, verileriniz hariç.

Düzenli yedek alıyor olsanız bile çeşitli sebeplerle, yedekleriniz bozulmuş olabilir. Son yedek alığınız tarihten sonra bilgisayarınıza çok önemli yeni veriler kaydetmiş ve bunları henüz yedeklememiş olabilirsiniz. Bu durumda arızalı parçayı değiştirmeniz bilgisayarınızı çalışır hale getirse bile, verilerinizi geri getirmeyecektir.
database1
 

Verilerinizi, bilgisiz kişilerin yok etmesine izin vermeyin!

Tecrübelerimizin sonucunda görülmüştür ki uzman olamayan kişilerin yaptıkları hatalı müdahaleler, çok kolay ve ucuza kurtarılabilecek verilerin  kurtarılamaz duruma gelmesine ya da yüksek maliyetli, uzun ve zahmetli çalışmalar sonucu kurtarılabilmesine neden olmaktadır.
SQL-Server

Neden uzmanlık gerektirir?

Unutmayın ki sabit diskiniz normal bir şekilde çalışıyor olsa üzerindeki verilere siz de erişebilirsiniz. Dolayısıyla veri kurtarma işleminin, standart teknik servis hizmetlerinin dışında, özel uzmanlık gerektiren bir hizmet olduğu bilinmelidir.
 
Sorun tam tespit edilmeden yapılan bilgisayarı açma kapama denemeleri ya da yardımcı yazılımlar ile yapılan kurtarma çalışmaları verileri sizden biraz daha uzaklaştıracaktır. Ayrıca;
donanım arızaları, donanım teknolojisinin değişmesiyle; yazılım arızaları, işletim sistemleri ve virüslerin sürekli değişmesiyle her geçen gün değişmektedir.
database3

Bir kez daha düşünün, verileriniz ne kadar önemli ?

Veri kaybı yaşamamak için hangi önlemleri almanız gerektiği ya da diskiniz arızalandığında verilerinizin yok olmaması için neler yapmanız gerektiği konusunda önerilerimizi okuyunuz. Veri kurtarma ve güvenliği konusunda deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz e-posta veya telefonla bize ulaşabilirsiniz.